Ekonomiczny, tkany i włókninowy, dwuwarstwowy, pikowany, dwuwarstwowy materac wypełniony piaskiem z polipropylenu i geowłókniny, do ochrony skarp

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: PIONEERTEX
Orzecznictwo: ISO9001 and ISO14001
Numer modelu: SFM
Minimalne zamówienie: > = 1000 metrów kwadratowych
Cena: $0.82/sqm
Szczegóły pakowania: TKANINA PP Z TKANINY NA ZEWNĄTRZ
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zasady płatności: L / C, T / T
Możliwość Supply: 10000 metrów kwadratowych / metrów kwadratowych na tydzień
Port: PORT NANJING LUB PORT CHANGZHOU Materiał: Geowłóknina PP i geowłóknina kompozytowa
Szerokość: Rolki o szerokości 3,8 m lub niestandardowe kolor: Kolor zielony na górze
waga: Geotex włóknina poliestrowa 250 g / m2 Wskaźnik: Grubość linii ściegu wynosi 50 cm - 80 cm.
siła: 50/35 lub 70/40 KN / M
High Light:

SFM Sand Filled Mattress

,

Geotextile Sand Bags

,

250gsm Sand Filled Mattress

Co to jest system materaca wypełnionego piaskiem?

 

Materac wypełniony piaskiem (SFM) PIONEERTEX to idealny wybór w przypadku brzegów rzek, odcinków dróg wodnych i zboczy piętrzącychwymagają kontroli erozji z założoną długoterminową pokrywą roślinną.Jest ekonomiczny, łatwy w instalacji i obsłudze prostego sprzętubez wymagań dotyczących wykwalifikowanej siły roboczej.

 

SFM jest produkowany ze specjalnym podkładem zintegrowanym z górną powierzchnią dla natychmiastowego zielonego efektu, zapewniającego teksturę powierzchniktóry sprzyja szybkiemu osadzaniu się roślinności i osłania przed atakiem UV.

 

SFM jest dostarczany w rolkach, które można łatwo przetransportować na miejsce pracy.Układany z równoległych odcinków rurowych biegnących po zboczukażdy z nich jest hydraulicznie napełniany piaskiem przez górne otwory, który jest wprowadzany przez mały zbiornik i płukanyz wodą wypompowywaną z drogi wodnej lub piętrzenia.Sąsiadujące rolki SFM są łączone przez zszywanie na miejscu.WreszcieSFM został zakotwiczony w rowie na szczycie skarpy.

 

 

 

SAND+MATTRESS.jpg

 

 

Kompozyt i właściwości

 

Dzięki swojej kompozycji system staje się elastyczną i odporną na prąd matą o doskonałych właściwościach filtrujących.Obie tkaniny filtracyjne są odporne na zabrudzenia, a górna tkanina jest dodatkowo stabilizowana przed promieniowaniem UV.Jednak tkanina pozwala na penetrację korzeni roślin, zapewniając w ten sposób dodatkową ochronę konstrukcji.

 

Materiał wypełniający

 

Na materiał wypełniający najlepiej nadaje się piasek lub żwir.Mieszanie nasion może sprzyjać wegetacji.Ochrona stanie się częścią systemu krajobrazowo-ekologicznego, w którym jest to system bezpieczny i przyjazny, dający możliwość rekreacji.

 

Funkcje:

 

  1. Zapobiegaj erozji, a także naprawiaj istniejący problem, ponieważ znajduje się on na problematycznej powierzchni.
  2. Pomysł na rozproszenie nagłego wzrostu ciśnienia hydraulicznego, gdy gleba jest podatna na osuwanie się pod wpływem fal.
  3. Skuteczny i ekonomiczny w przypadku problemów związanych z erozją brzegów rzek i ujść rzek, ponieważ zastąpiłby metodę stosowania dużych ilości drogich lub nieestetycznych systemów betonowych.

 

Aplikacje:

 

Kanały łagodzenia skutków powodzi i prace zabezpieczające

Ochrona dna morskiego wokół pomostów

Kanały nawigacyjne i drogi wodne

Obszary wydobywcze

Ochrona brzegu rzeki

 

Stabilność i elastyczność

SFM zapewnia stabilną matę, która jest w stanie wytrzymać wysokie prądy i ograniczone działanie fal.Nieprawidłowości na bankach i łóżkach są łatwe do przezwyciężenia.Mata elastyczna wpadnie w szorowanie i stworzy nową linię ochrony, neutralizując ryzyko erozji gleby pod krawędziami materaca.

 

METODY NAPEŁNIANIA

 

Dostępnych jest kilka metod:

 

  1. Napełnianie pneumatyczne

Należy zainstalować SFM na dużych powierzchniach.Piasek jest wdmuchiwany przez elastyczną motykę do rur SFM za pomocą kompresora i zbiornika na piasek z podajnikiem.

  1. Suche wypełnienie

Nadaje się do dużych powierzchni, które można wypełnić w suchych warunkach.Rura PVC jest wkładana do rur SFM, piasek jest zrzucany przez wypełnienie w rurze, a następnie ubijany ubijakiem do betonu.Zaletą tej metody jest ubity balast piaskowy wewnątrz SFM.

  1. Wypełnienie na mokro

System napełniania na mokro jest podobny do metody napełniania na sucho przy użyciu ubijaka.Piasek jest spłukiwany strumieniem wody.Zapewni to bardziej ciągły proces z dobrze zagęszczonym balastem piaskowym w SFM.

 

 

Zaleca się zakotwiczenie mat na szczycie zboczy w wykopie, gdy SFM jest używany na stromych zboczach lub w obszarach o silnych prądach lub zmiennym poziomie wody.

 

 

 

 

 

 

 

1.jpg

 

Jaka jest zaleta systemu SFM w porównaniu z innymi kocami przeciwerozyjnymi?

 

1. Wykorzystaj w pełni piasek lub szlam w rzece do napełniania;

2. Zakład weterynaryjny i przyjazny dla środowiska;

3. Nie ma potrzeby pracy przy napełnianiu.

4. Szybkie wypełnianie i kończenie projektu w krótkim terminie.

5. Długi okres przydatności do spożycia.

 

 

SANDMAT-006L--.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
stefan.jiao

WhatsApp : +13924978499